fbpx

Mustafa Bayraktar Gayrimenkul Danışmanlığı

Gayrimenkul alım satım işlemlerinizde alanında uzman danışmanlarımızla yanınızdayız.

Mustafa Bayraktar Gayrimenkul Danışmanlığı olarak tüm emlak sorunlarınızda danışmanınız olarak görevini sizlere vermiş olduğu güven duygusu ile sağlıklı olarak ve devamlı portföyünü geliştirerek sürdürmektedir. Sizlere 18 yıllık bilgi, birikim ve deneyimlerimizle daha sağlıklı hizmet verebilmek ve memnuniyetinizi en yüksek noktada tutmak tek amacımızdır.

 

Bize göre “emlakçı: işinin gerektirdiği mali, hukuki, teknik konulara ilişkin eğitime ve bilgi birikimine sahip, işini profesyonelce değerlendiren ve uygulayan, doğruluk ve dürüstlüğü ilke edinmiş, insan ilişkilerinde ölçülü ve saygılı olmayı meziyet sayan, kişiliği, görüntüsü, ofis ve çalışanları ile kendisinden hizmet isteyen herkeste güven duygusu yaratabilen kişidir.”

Emlak sektörünün en büyük sorunu sektöre bakış açısıdır. Günümüzde emlakçılık herhangi bir mesleki, kültürel alt yapıya ve teknolojik donanıma ihtiyaç duyulmaksızın, herkesçe yapılabilecek bir uğraş görünümündedir. Türk halkı yapı olarak gayrimenkul edinmeye düşkündür. Nitekim diğer yatırımlara oranla gayrimenkule daha bir güvenle bakar ve maliki olduğu taşınmazları kendisinin ve ailesinin güvencesi olarak görür. Pek çok kişi yaşamları boyunca emek karşılığı oluşturdukları birikimlerini doğru şekilde değerlendirmiş sayar. Çünkü tasarruf ve emlak yatırımları insanlar için yaşamsaldır.

Bizler de bu konuda deneyim sahibi, uzman kadromuz ile yatırımcıların gayrimenkul değerlendirme ve idaresi konusunda güvenebilecekleri bir gayrimenkul firmasıyız.

Biz Neden Farklıyız?

01.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Kalite politikamız; performans, maliyet, zaman, fiyat, ve müşteri memnuniyeti gibi bileşenleri müşterilerimiz açısından maksimum seviyede tutmaktır

02.

DÜRÜSTLÜK

Emlakçılık sektöründe ki en önemli öğelerden biri olan dürüstlük ilkesini bünyemiz içindeki tüm çalışanlarımızla birlikte benimsemekteyiz.

03.

EĞİTİM

Yasal mevzuatlara ve uluslararası değerleme standartlarına uyarak bağımsız, şeffaf ve güvenilir hizmet vermeye çalışmaktayız.

04.

UYGUNLUK

Yasal mevzuatlara ve uluslararası değerleme standartlarına uyarak bağımsız, şeffaf ve güvenilir hizmet vermeye çalışmaktayız.

Siz de bizimle birlikte çalışmak istermisiniz?

Gayrimenkul sektöründe çalışmış veya bu sektörü iyi bilen, yüksek gelir elde etmek isteyen ve çalışma temposuna uyumlu arkadaşları bekliyoruz.


Compare listings

Karşılaştırmak